Esenciální oleje

Přírodní esenciální oleje

voňavá podpora na cestě osobního růstu

100% přírodní esence podporují člověka na jeho cestě za zdravím a šťastným životem. Pro své účinky jsou velice oblíbené u klientů, používám je ve své terapeutické práci a každodenně pro osobní potřebu. Jsou skvělým pomocníkem pro uvolnění smyslů a psychiky, proti stresu, v náročném životním období, pro zlepšení vztahů, jasnost komunikace….

Mezi klienty jsou nejžádanější tyto unikátní esenciální směsi:

Sebeláska – Self love – vztah k sobě, určení osobních hranic, asertivní chování, umění říkat ne, rozpoznání manipulace, postavit sebe na správné místo v životě

Vnitřní žena – Inner woman – Součástí našeho charakteru je i naše vnitřní žena i vnitřní muž – naše ženská a mužská energie. Jsou to v podstatě myšlenkové vzorce, jejichž kvalita, pravdivost, vzájemný poměr a dominance, se pak odráží na našem chování, preferencích a vztazích. Napomáhala vnášet více pochopení, světla, harmonie, intuice a lásky.

Já jsem – I AM – poskytne inspiraci na cestě pochopení sebe sama, podpora duševního růstu.

Antistres – Antistress  – má osvobozující účinek. Uvolňuje psychické bloky a uzly vzniklé při potlačování emocí. Pomáhá překonat pocit oběti a nespokojenosti. Podporuje schopnost odpouštět a soucítit.

Jsem šťastný – I am happyschopnost uvolnit a podpořit naše vnitřní síly. Může vás podpořit v růstu a schopnosti se cítit šťastně.

Sebedůvěra – Confidencepodpořila vaše myšlenky, city, vůli i ducha. Pozvedne vaši tvořivost, iniciativu, motivaci a odolnost při útrapách všeho druhu. Pomůže vám osvobodit se a překonat překážky, které vám stojí v cestě, pochyby o sobě, pocity zranitelnosti a poraženectví.

Meditace – Meditation – Je pravděpodobné, že koncentrace, naše ponoření do sebe sama bude hlubší a přínosnější pokud při používání této směsi navodíme postoj pokory, vděčnosti a odevzdanosti.

Dobrý spánek – Deep Sleep – napomáhá lepšímu usínání, navozování stavu duševní relaxace, klidu a pohody. Váš spánek bude zdravější a po probuzení se budete cítit odpočatější.

Komunikace – Communication – Komunikace a komunikační schopnosti patří k nejdůležitějším schopnostem pro úspěch ve vztazích, kariéře, podnikání i v životě celkově. Jedno správné slovo vyřčené ve správný okamžik může změnit náš život.

Odpuštění – Forgiveness – usnadní zaujmout pravdivě postoj odpuštění. Uvědomit si že všichni chybujeme.

A mnoho dalších… seznam cca 200 druhů vám ráda zašlu na vyžádání.

Můžete si objednat konzultaci osobní, telefonickou nebo on-line, kde se zaměříme

30 min/ 300Kč

 

Esenciální oleje jsou posly energie a vědomí. Působí na mysl i ducha. Evokují nekonečnou podstatu přírody a života. Jsou to životní látky, produkty přírodního alchymistického spolupůsobení rostlin, slunečního světla a podmínek v čase. Posilují energii i vědomí. Rezonují psychologicky i duchovně. Nejsilnějším přijímacím bodem pro esenciální oleje je pupek, pak chodidla, dlaně a záda naproti pupku.

Esenciální olejíčky BEWIT v terapeutické kvalitě k podpoře zdraví i do pohody si můžete vybrat na  stránkách www.bewit.cz  

Najdete tam i nabídku ultrazvukových difuzérů a ionizérů, různých vychytávek do auta i k počítači a doplňkové zboží.

Prolink do e-shopu, kde se zaregistrujete a můžete udělat objednávku: www.mybewit.com/registration/7gytgpgj1g

V případě, že chcete poradit s výběrem, registrací či si olejíčky zakoupit nebo vyzvednout přímo v Centru Avasa, Křižíkova 308/19,  186 00. Praha 8 (Florenc), neváhejte mě kontaktovat: blanka@avasa.cz, tel. 604 300 189.

Firemní antistresová AROMATERAPIE:  

Rada pro Vás vytvářím prostředí, kde je radost pracovat. 100% Přírodní rostlinné esence se zaměřením na: zdraví, osobní růst, pracovní výkony, týmovou spolupráci, proti stresu, k relaxaci, eliminaci elektro smogu a provonění prostředí či už v kanceláří nebo u homeoffice. Sestavila jsem pro vás tyto praktické sady:

Sada PERSONAL GROWTHOsobní růst, seberozvoj jako odpovědnost každého z nás

Sada ANTISTRESSvše pro eliminaci stresu a zlepšení pracovní atmosféry

Sada BUSINESSpro dosažení úspěšného obchodu, sebehodnoty, důvěra ve výsledky

Sada TEAMpro zlepšení pracovní atmosféry, pro lepší spolupráci a vztahy na pracovišti

Sada MOTIVATION –  podpora efektivity a kreativity

Sada RELAX  – uvolnění po úspěšném či namáhavém dni