O mně

O mně

Jmenuji se Blanka Demčáková a je mi 45 let. Svou extrémní citlivost jsem dříve považovala za velikou slabost, byla jsem o tom přesvědčena mnoho let. Vše v životě jsem důkladně pozorovala, vnímala energie ostatních, vnitřně analyzovala. Toužila jsem pochopit hlubší smysl prožívaných souvislosti a neustále hledala odpovědi na to, co a proč se mi v životě děje a co prožívají ostatní. Abych pochopila příčiny důsledků a nevyhnutelnost změn.

 

Problematika osobního růstu ve všech možných formách mě vždy velmi inspirovala. Vystudovala jsem Manažment, odbor řízení lidských zdrojů se zaměřením na rozvoj potenciálu. Vystřídala jsem mnoho zaměstnání, ale kdesi v koutku duše se vždy ozval hlas, který mi říkal: tohle přece nemůže být můj život.

 

V průběhu těch desítek let, jsem však díky své náročnosti a extrémní přísnosti k sobě hledala různé způsoby, jak „uspět v životě“. Vnitřní nespokojenost mě však neustále vybízela absolvovat mnoho seminářů a kurzů z oblasti alternativních metod, které se stali zásadním pomocníkem při rozvíjení mého vnitřního vedení. Sebepoznávání mě moc bavilo a naplňovalo, postupně určovalo i můj životní směr pomáhat v oblasti duševního růstu.

 

Když jsem se rozhodla jít zcela jinou cestou než dosud, jednoho dne mi synovec položil otázku: „Proč vlastně neděláš něco normálního?“ Uvědomila jsem si, že si ani nic normálnějšího pro sebe neumím představit.-)

 

Dnes už vím, že moje CITlivost je ten největší dar a udělala jsem z něj životní výhodu. Vedu k tomu i své klienty, které provázím procesem objevování kvalit svého duchovního Já a vědomému naslouchání vnitřního vedení.

 

Pochopila jsem, že každý z nás je vždy v něčem na začátku… Dovolme si, v tomto životním, učícím se procesu, prožívat zranitelnost a být k sobě milosrdnější. Mějme úctu k vlastní cestě. Bez sebepřijetí to nepůjde! Naše duše potřebuje ze všeho nejvíc právě naši podporu a uznání. Sebedůvěra se nezískává ze dne na den, ale každé ráno máme možnost opět tvořit. Věřme, že každý člověk i životní situace jsou příležitosti k našemu růstu. Se správným životním nastavením se nám kráčí šťastněji, jednoduše, klidněji a laskavě. Ráda budu u toho!

 

A jaké je moje portfolio služeb?

  • Pomoci konzultací, poradenství a životního koučinku řeším cokoliv se vám v životě děje, taky osobní směřování, vztahové a konfliktní situace, strachy, deprese, psychosomatiku zdraví…
  • Typologie osobnosti je další skvělou formou pro sebepoznávání. Dle data narození, jména a příjmení se můžete dostat blíže k sobě. Možnost jak získat další občanský průkaz, který je vyjádřením výjimečnosti, naší individuální jedinečnosti.
  • Vedu přednášky a semináře, kurzy, on-line programy a školu osobního rozvoje „Poklady duše“.
  • Mým oblíbeným workshopem je „Obraz vlastní duše“. Jedná se o terapeutickou sebepoznávací techniku – osobní mapu našeho vnitřního Já, kde odhalíme a vyneseme na světlo, co se v nás nevědomě skrývá.
  • Mám ráda čísla a vytvořila jsem celodenní seminář „Život s Vyšším Já – 9 ctností v duchovní numerologii“.
  • Nabízím ozdravné a relaxační pobyty seberozvoje a věnuji se ženám- pomáhám rozvíjet jejich cítění, víru v sebe, sebelásku, úctu.. velkým podnětem a směrovkou k rozvoji ženskosti pro mě bylo i zjištění, že při narození jsem dostala rodné číslo v mužském tvaru a po 22 letech mi ho opravili.
  • Do portfólie svých služeb jsem zařadila i psychohygienu pro firmy a organizuji „Dny zdraví“.
  • Věnuji se také terapiím těla, pracuji s přírodními esenciálnímu oleji, které značně uvolňují nejen na úrovni fyzické, ale jsou zároveň pro klienty i velkou psychickou oporou.
  • Řeším problémy s vlasy – které jsou naší přijímací anténou a symbolizují kromě jiného vnitřní svobodu. Pomoci odborné analýzy pokožky hlavy mikrokamerou a přírodní cestou podle švýcarské ayurvédské receptůry.
  • Publikuji články do alternativních časopisů pro zdraví a občas přednáším na pražských festivalech Miluj svůj život.

Napsala jsem knihu Poklady duše, která je pomocníkem na životní cestě a učí jak otevřít své srdce odvaze a lásce.  Ukázkový E-BOOK ZDARMA si můžete stáhnutí ihned.