Zjisti a poznej svou jedinečnost

Můžeme se potkat 24.5. 2023 osobně v Centru AVASA v Praze (Karlín), nebo telefonicky či on-line.

Typologie osobnosti – Čínsky astrotyp

Chcete se podívat na vlastní sestavu energií, kterou jste si zabalili na svou současnou pozemskou pouť?

Astrotyp je prastarý čínský princip, analýza osobnosti. Je plánkem vnitřního obrazu člověka, který se může stát mapou osobního růstu každého z nás. Odhalí energetickou podstatu jedince, nejen silné a slabé stránky osobnosti, ale ukazuje na základní aspekty života jedince – charakter, osobnostní specifika, potenciál, schopnosti, personální a profesní možnosti.

Dívá se na člověka ze šesti úrovní:

  • duchovní
  • duševní
  • intuitivní
  • síly vůle
  • projevu komunikace a
  • úrovně fyzické

Interpretace čínského astrotypu v celé jeho šíři (z pohledů energií, živlů, zvířat) je ideálním doplňkem osobního i duchovního poradenství, jelikož napomáhá k většímu sebepřijetí a potažmo k nalezení a pochopení své vlastní cesty.

Předpoklad rozboru: datum a čas narození (pokud je k dispozici, není však podmínkou)

Cena: 2.000,- Kč (cena zahrnuje písemnou přípravu a 60 min. konzultaci)

 

Typologie osobnosti – Duchovní numerologie

Duchovní numerologie – je metoda zkoumání našeho bytí, která využívá jako hlavní nástroj čísla odvozená ze jména, příjmení a data narození. Takto získané znalosti můžeme začlenit do běžného života jako určité vodítko k tomu, abychom byli sami se sebou v co největším souladu.

Naučte se používat svoji nejsilnější ctnosti jako štít proti problémům, způsob řešení situací a nalezněte zdroj smyslu života.

Čísla (datum narození nebo samotné jméno a příjmení přepsané do číselného kódu) nás jistým způsobem charakterizují. Když porozumíme jejich řeči, můžou nám být velkým pomocníkem na naší cestě vlastního seberozvoje. Můžou nám ukázat, kde se skrývá náš obrovský potenciál, ale také to, kde máme skryté slabiny, na kterých je nutné pracovat.

Předpoklad rozboru: datum narození, jméno a příjmení

Cena: 2.000,- Kč (cena zahrnuje písemnou přípravu a 60 min. konzultaci)

 

Blanka Demčáková

tel. 604300189, blanka@avasa.cz