Vitální vlasy

Nejbližší připravované akce v centru AVASA v Praze na Florenci (www.avasa.cz):

Přednáška „Péče o vlasy podle Ayurvédského konceptu“ 17. 5. 2023

Analýza mikrokamerou a odborné poradenství  17. 5. 2023

 

Holistický, přírodní koncept YELASAI ze Švýcarska a komplexní péče dle ayurvédského konceptu.

Trpíte slabými, mastnými nebo suchými vlasy? ztrátou vlasů, jejich vypadáváním, začínající pleší, kouty, kruhovým vypadáváním?  Máte problémy s lupy, lámavými konečky, padáním vlasů při použití léků, chemoterapii nebo klimakteriu? Nebo jenom chcete podpořit růst vlasů a dopřát jim kvalitní péči?

Zvu vás  na individuální analýzu, zabývající se problematikou vlasů. Představím vám Ayurvédský koncept aktivování růstu vlasů Yelasai ze Švýcarska, celostní a přírodní přístup k růstu vlasů a jejich každodenní péči. Díky unikátnímu přístupu a novým informacím se dozvíte spoustu zajímavostí a praktických doporučení.

Pevné, husté a lesklé vlasy jsou symbolem vitality, atraktivnosti a úspěchu již po tisíce let. Bohužel mnohé příčiny jako jsou hormonální změny, psychický stres, nevyvážené diety i nesprávná péče vedou k nerovnováze na pokožce hlavy a důsledkem toho je ztráta vlasů. Zkušenosti ukazují, že každý druhý člověk trpí ztrátou vlasů.

3 KROKY pro vitální vlasy:

  1. Analýza vlasové pokožky mikrokamerou při 50 až 200 násobném zvětšení je vhodná pro všechny – i pro ty, co mají subjektivní pocit, že mají vlasy v pořádku. Nejdůležitější je najít příčinu problému s vlasy, která se skrývá na pokožce vaší hlavy. (2100 Kč)
  2. Vhodná vnější i vnitřní výživa – Představím vám koncept aktivování růstu vlasů včetně prospěšných kosmetických přípravků a vnitřní výživy speciálně vyrobených pro tento koncept. Jedná se o produkty vyrobené na báze fermentovaných bylin, plné přírodních výživných látek, které vyživují kořínky vlasů bioaktivními substancemi. E-shop
  3. Ayurvédska masáž hlavy – prokrvení pokožky, stimulace meridiánových bodů, relaxace a uvolnění. Existuje všeobecně známý, široce rozšířený omyl, že vypadávání vlasů je „dědičné“ nebo „genetický“ podmíněné. Když však připravíme pokožku hlavy speciálně vyvinutou masáží, vyroste vlas, i když má „geneticky předurčeno“ slabá místa. To vše se uskuteční přirozeným, přírodním způsobem.(600 Kč/30 min.)

 „Jde mi o to, abychom konečně nabídli seriózní platformu pro každého člověka. Z těchto důvodů jsem založil síť Hair Active Expertů. Hluboké znalosti o správné péči o pokožku hlavy přinášejí očekávané úspěchy – vitální, pevné a zdravé vlasy. „Říká Gianni Coria, vynálezce celostního konceptu péče o vlasy Yelasai a zakladatel mezinárodní sítě Hair Active Expertů.

Poradenství vám pomůže zjistit a pochopit osobní příčiny problémů s vlasy. Tento zralý koncept vám nabízí přirozenou cestu ke zdravým, hustým vlasem a bude přizpůsoben vašim potřebám. Pečovat o Vás bude Hair Active Expert, který je průvodcem na cestě ke kvalitním a zdravým vlasům:

Centrum AVASA, Křižíkova 308/19, Praha 8 Karlín (Florenc), www.avasa.cz

Objednávám si konzultaci: blanka@avasa.cz, tel. 604 300 189 

 

CENÍK:

Analýza pokožky hlavy mikrokamerou a odborné poradenství                  2100 Kč

ukázkové video:

Ayurvédska masáž hlavy 30 min.                                                                     600 Kč

Permanentka 12 masáží                                                                                    6000 Kč

Přírodní ayurvédské švýcarské produkty YELASAI si můžete zakoupit přímo v centru AVASA v Praze na Florenci, kde působím, anebo na e-shopu.